مشاوره و سفارش

  • ۷ − ۵ =

انواع زعفران

امروزه هیج خانه ای نیست که در آن زعفران نباشد. قطعا این ادویه ارزشمند یکی از گران بها ترین محصولات در سطح جهانی است که حجم عمده تولید آن در ایران اتفاق می افتد. مجموعه فرانیز در تلاش است که انواع زعفران صادراتی را با بهترین قیمت برای مشتریان خود ارسال کند.

چای و دمنوش زعفران

قطعا امروزه با توجه به مشغله های کاری، اشخاص وقت زیادی را برای دم کردن چای ندارند. انواع چای زعفرانی با کیفیت عالی و با بسته بندی تی بگ توسط این مجموعه برای فروش در بازار ایران و البته سایر کشورها فراهم شده است. از جمله مزایای استفاده از چای زعفران تی بگ دم کشیدن سریع و طعم دلپذیر آن می باشد.

عصاره و پودر زعفران

این محصول به صورت مایع می باشد و برای استفاده در انواع خورشت ها، تزیین برنج، پخت حلوا و شله زرد در مراسمات مذهبی به کار می رود. اکثر رستوران ها و قنادی ها به دلیل قیمت مناسب عصاره زعفران، آن را بر استفاده از زعفران ترجیح داده اند. در مجموعه فرانیز انواع عصاره زعفران با برندهای آترینا، گل سرخ، سوینچ، سراج و سی سیب عرضه می گردد.

فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۲ − ۵ =

مدیر مجموعه فرانیز

۰۹۱۲۰۰۴۳۱۴۵

تلفن ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۵۸۰۸

ایمیل

faraniz.ir@gmail.com

پشتیبانی

۰۹۱۵۵۳۳۵۸۱۴

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخار پور

Call Now Buttonتماس بگیرید