مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش اسپرى زعفران ملل

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسپرى زعفران ملل شركت اصلى اسپرى زعفران مللتوليد و پخش زعفران مللاعطاى نمايندگى اسپرى زعفران ملل به اشخاص حقيقى
اسپرى زعفران ملل

اسپرى زعفران ملل از قديمى ترين و اصلى ترين توليد كننده و پخش كننده هاى زعفران و عصاره ى آن در سراسر كشور و ديگر كشور هاى دنيا است.

اسپرى زعفران ملل

شركت اصلى اسپرى زعفران ملل

 

اصلى ترين شركت هاى اصلى بسته بندى زعفران ملل و ديگر فرآورده هاى آن در شهر هاى مشهد و تهران واقع شده اند. اصلى ترين شركت و فروشگاه مشهد است كه در خيابان امام رضا (ع)، پاساژ صدف واقع گرديده است.
شركت زعفران ملل، بسيار هدفمند در نوآورى، بسته بندى و ايجاد تحول در حرفه تأسيس شد. از ابتدا به عنوان اصلى ترين توليد كننده و صادر كننده زعفران در ايران شناخته شد.
يكى از اصلى ترين اهداف اين شركت، توليد بهترين زعفران با رعايت كامل اصول بهداشتى است. در مزارع زعفران ملل، هيچ گونه كود و سموم شيميايى مصرف نمى شود.

اسپرى زعفران ملل

توليد و پخش زعفران ملل

 

همانطور كه مى دانيد مسئله ى كم آبى در ايران وجود دارد. برخى از كشاورزان هنوز به روش هاى سنتى آبيارى مى كنند. برخى هم از آبيارى قطره اى استفاده مى كنند كه البته هزينه هاى بسيارى دارد، كه همه ى كشاورزان از پس آن بر نمى آيند.
با همه ى اين هزينه هاى جانبى، كاشت زعفران در سرار كشورمان ايران گسترش يافته است. چرا كه با هزينه هاى كم، سود دهى بالايي البته در دراز مدت دارد.
طراحى بسته بندى هايى مانند اسپرى باعث شد، مشتريان خارجى هم به راحتى بتوانند آن را خريدارى كنند و برايشان ارسال گردد. در هر كجاى دنيا كه باشيد، با خريد صد هزار تومان به بالا به صورت اينترنتى، ارسال رايگان هديه مى گيريد.
بسيارى از كارشناسان، گفته اند كه نور و هوا سبب كاهش ماندگارى زعفران مى شود. بسته بندى مناسب اسپرى هاى زعفران به گونه اى است كه ميزان ماندگارى آن را افزايش مى دهد.

اسپرى زعفران ملل

اعطاى نمايندگى اسپرى زعفران ملل به اشخاص حقيقى

 

نمايندگى هاى اسپرى هاى زعفران ملل، فقط به اشخاص حقيقى و حقوقى داده مى شود، كه بتوانند توان فروش خود را به توليد كننده اثبات كنند.
اسپرى زعفران ملل، آماده ى اعطاى نمايندگى به مردم كه خواهان آن هستند مى باشد. هدف اين برند از اعطاى نمايندگى به شهر هاى كل كشور، جلوگيرى از سوء استفاده ى دلالان در بازار زعفران است.
مشتريان ما به قدرى وفادارند كه حتى اگر براى استخدام افراد كاردان و برقرارى ارتباطات بيشتر، براى صادرات بيشتر مجبور به بالابردن قيمت ها هم باشيم، باز هم همراه ملل هستند؛ و همچنان به كيفيت و خدمت آن ايمان دارند.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید