مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسپری زعفران بهرامن در فروشگاه اصلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین سایت قیمت گذاری اسپری زعفران بهرامنصادرات اسپری زعفران بهرامنواگذاری نمایندگی بهرامن
قیمت اسپری زعفران بهرامن در فروشگاه اصلی

قیمت اسپری زعفران بهرامن با تضمین کیفیت اصلی اعلام شد. جهت خرید از فروشگاه اینترنتی آن همین الان می توانید ما را دنبال کنید.

بهترین سایت قیمت گذاری اسپری زعفران بهرامن

قیمت اسپری زعفران بهرامن در فروشگاه اصلی

بسته بندی اسپری زعفران به صورتی است که زعفران مایع شده تحت خلآ در قولی نگهداری می شود. یکی از آیتم هایی که در قیمت اسپری زعفران بهرامن موثر است همین قوطی های بسته بندی می باشد که معمولا در شرایط خاص، بازار آن دچار نوسان می شود.

هم اکنون این سایت اینترنتی با عرضه بهترین و باکیفیت ترین محصولات زعفرانی، از جمله سایت های مشهور در ایران به حساب می آید که قیمت اسپری زعفران بهرامن را به صورت عمده مبلغ ۲۳۵۰۰ تومان اعلام کرده است.

البته قیمت تک فروشی این محصول حدود ۳۰ هزار تومان می باشد که معمولا توسط این عرضه کنندگان به فروش نمی رسد و آنان فقط به صورت حجم های کارتنی که هر کارتن تعداد ۷۲ عدد اسپری زعفران دارد را کار می کنند.

قیمت اسپری زعفران بهرامن در فروشگاه اصلی

در فروشگاه اصلی بهرامن، محصولات دیگری همچون انواع زعفران بسته بندی نیز عرضه می شود و چنانچه قصد داشته باشید از قیمت این کالاها نیز بدانید می توانید از طریق شماره تماس های اعلام شده و راه های ارتباطی اقدام نمایید.

اسپری زعفران بهرامن از جمله معدود کالاها و فرآورده های زعفرانی است که هم اکنون پروسه صادرات آن نیز به خارج از کشور در حال پیگیری است.

صادرات اسپری زعفران بهرامن

قیمت اسپری زعفران بهرامن در فروشگاه اصلی

برخی از منابع مراحل صادرات کالا را بیش ۱۰ مورد اعلام کرده اند که البته برای تمامی کالاها جمع بسته نمی شود و رعایت تمامی موارد آن الزامی نیست. برخی از دوستان ما در حوزه های فعال تجاری، می گویند حتی اگر شما کارت بازرگانی نیز ندارید، می توانید از افرادی که این کارت را دارا باشند استفاده کنید.

هر چند که امتیاز صادرات به نام فردی ثبت خواهد شد که دارای کارت بازرگانی باشد. پس جای هیچ نگرانی نیست!

قیمت اسپری زعفران بهرامن برای صادرات به خارج از ایران نیز اعلام شده که معمولا شرکت های خارجی با قیمت های اعلامی از سوی عرضه کنندگان ایرانی به توافق می رسند و مذاکرات آنان بیشتر بر سر نحوه ارسال و زمان رسیدن سفارش به دست مشتری می باشد تا بر سر قیمت محصول.

قیمت اسپری زعفران بهرامن در فروشگاه اصلی

چرا این مسئله اتفاق می افتد؟ خب کم ارزش شدن واحد پول ایران یک دلیل اصلی بر این ماجراست. نه این که این مورد فقط برای حوزه زعفران باشد بلکه برای تمامی حوزه ها صحت دارد.

عزیزی که داشت با ما در مورد سفرهای خارجیان و حتی مصری ها به ایران صحبت می کرد و می گفت که آنان به راحتی در بهترین هتل های ایران اقامت می کنند و به بهترین مکان های تفریحی می روند و خوش می گذرانند.

پس دیگر در معاملات خود با ایرانی ها بر سر قیمت همچون گذشته چانه زنی ندارند. مگر اینکه طرف معامله شما در خارج از کشور خود یک فرد ایرانی باشد.

اگر شما بخواهید مشخصات مجموعه خودتان را بر روی لیبل و بسته بندی اسپری زعفران بهرامن درج کنید، معمولا این شرکت قبول نمی کند و مدیر عامل آن خیلی دوست دارد تا با همین برند بهرامن حتی محصولاتشان به خارج از کشور صادر گردد.

قیمت اسپری زعفران بهرامن در فروشگاه اصلی

واگذاری نمایندگی بهرامن

در تماسی که امروز از نجف آباد اصفهان داشتیم، فردی به عنوان یک مغازه دار می خواست برای نمایندگی اقدام کند و می گفت توانایی این را دارد که در ماه حداقل ۱۵ کارتن از اسپری زعفران را خریداری کند.

در مواردی از این قبیل شرکت های تولیدکننده زعفران و فرآورده های جانبی آن، پیشنهاد می کنند که مخاطب ابتدا چند پارت خرید خود را انجام دهد و چنانچه توانایی وی برای خرید از شرکتی مثل بهرامن اثبات شد، نمایندگی فروش محصولات بهرامن در آن منطقه به وی واگذار خواهد گردید.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید