مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه اینترنتی اسپری زعفران سحرخیز

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی اسپری زعفران سحرخیزعلت ماندگاری اسپری زعفران سحرخیز
نمایندگی آنلاین اسپری زعفران زرافشان در اسلامشهر

برای خرید از فروشگاه اینترنتی معتبر و نمونه جهت سفارش انواع فرآورده های زعفرانی می توان از طریق سایت های فرانیز اقدام نموده و اسپری زعفران سحرخیز را حجم های عمده دریافت نمایید.

حاج محمود سحرخیز شخصی محترم و قابل ستایش بود که در سال ۱۳۱۱ در قالب شعبه های مختلف فروش فرآورده های زعفرانی، سحرخیز را تاسیس نمود. این برند تا سال ۱۳۴۲ کارش را به صورت اداره ی فروشگاه های مختلف ادامه داد و از آن پس کارخانه تولیدی زعفران سحرخیز را همراه با ۱۰۰ نفر نیروی کار، شروع به فعالیت نمود.

فروشگاه اینترنتی اسپری زعفران سحرخیز

سحرخیز با داشتن سرلوحه هایی چون ارائه محصول باکیفیت و جذب رضایت مشتری، سال های سال است که در میهن عزیزمان ایران مشغول به فعالیت بوده و محصولاتی را وارد بازار می کند که در بین مردم و خریداران فرآورده های زعفرانی محبوبیت خاصی دارد. افراد متخصص و تولید کننده های متبهری که این شرکت به خود اختصاص داده، همواره به دنبال کشف و تولید محصولاتی هستند که نسبت به زعفران خشک شده برتری هایی داشته و از لحاظ قیمت هم در جایگاه بهتری قرار گیرند. اسپری زعفران سحرخیز یکی از نتایج این تلاش هاست که در بازار می توان به سرعت آن را پیدا کرد و خریداری نمود.

معرفی اسپری زعفران سحرخیز

فروشگاه اینترنتی اسپری زعفران سحرخیز

برای برخی مشتریان که سلامتی و تندرستی برایشان اهمیت زیادی دارد، محصولاتی در اولویت قرار می گیرند که از سلامت و بهداشت آن مطمئن باشند. اسپری زعفران سحرخیز محصولی است که در بهترین شرایط بهداشتی تولید شده و در ساخت آن یکسری چهارچوب هایی رعایت شده است. چهارچوب هایی که توسط استاندارد ها بین المللی تعین می شود و تولید کنندگان سحرخیز از آن تبعیت می نمایند. به این ترتیب محصولی را تدارک می بینند که سلامت مردم را تضمین نموده و خواص زیادی را به دنبال دارد.

فروشگاه اینترنتی اسپری زعفران سحرخیز

در روند تولید اسپری زعفران سحرخیز، هیچگونه ماده ی افزودنی یا شیمیایی استفاده نشده و بسیاری از افراد به علت خلوص بالای کالا و نبود مواد مضر درون آن، محصول را خریداری می کنند. خوب است بدانید که اسپری زعفران سحرخیز هیچگونه ماده ی نگهدارنده ای در خود ندارد و علاوه بر اینکه از ضرر های زیادی که این مواد نگهدارنده به بدن می زنند مستثنا است بلکه موجب یکسری خواص مثبت در بدن می شود که همه ی این ها به خاطر استفاده از زعفران اصل و مرغوب برای ساخت آن است.

علت ماندگاری اسپری زعفران سحرخیز

فروشگاه اینترنتی اسپری زعفران سحرخیز

ممکن است برخی برایشان این سوال پیش بیاید که با وجود اینکه هیچگونه ماده ی شیمایی چون مواد نگهدارنده در آن وجود ندارد، پس علت ماندگاری اسپری زعفران سحرخیز چیست. پاسخ به این سوال بسیار ساده بوده و در چند خط آن را توضیح می دهیم.

اسپری زعفران سحرخیزبه این صورت تولید می شود که درون کیسه ای مشبک، آّب و زعفران را وارد می کنند و این بسته بندی، درون قوطی هایی قرار می گیرد که از خلاء پر شده اند. درب آن نیز توسط افشانه بسته شده و به وسیله ی پرس محکم شده است. به همین علت از ورود هرگونه گاز به درون آن جلوگیری می کنند. باز هم لازم به ذکر است که تمامی این مراحل در محیط های بهداشتی صورت گرفته و هیچگونه آلودگی در آن وجود ندارد. به همین دلیل مصرف کنندگان در استفاده از آن می توانند خاطر جمع باشند.

فروشگاه اینترنتی اسپری زعفران سحرخیز

به این ترتیب، ترکیب ماده ی غذایی با هوا صورت نگرفته و فاسد نمی شود. این عوامل آن قدر تاثیر گذار هستند که اسپری زعفران سحرخیز می تواند تا مدت زیادی ماندگاری داشته باشد و این مدت از ۱۸ تا ۲۴ ماه ادامه دارد. البته همه ی این موارد در صورتی ممکن است که اسپری زعفران سحرخیز را در محیطی خنک و بهداشتی همانند یخچال ها نگهداری نماییم.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید